B173HW01 V4

| Panel Model | B173HW01 V4 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| B173HW01 V4 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 381.888×214.812 mm |
| Omrids | 398.1×232.8×6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Glare (Haze 0%), Hard coating (4H) |
| Kontrastforhold | 600:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 90% |
| Responstid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO B173HW01 V4.
AUO B173HW01 V4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B173HW01 V4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B173HW01 V4 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B173HW01 V4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO B173HW01 V4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO B173HW01 V4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO B173HW01 V4 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO B173HW01 V4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "B173HW01 V4"
- AUO B173HW01 V4
- B173HW01 V4 datablad
- B173HW01 V4 billede
- B173HW01 V4 pris
- B173HW01 V4 distributør
